EDAC Inc. 628-36W4624-3NE
Part No.:
628-36W4624-3NE
Description:
CONN D-SUB RCPT 36POS VERT SLDR
Shipping
628-36W4624-3NE Information
Flange Feature:
Mating Side (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 30A