EDAC Inc. 628-36W4624-3N6
Part No.:
628-36W4624-3N6
Description:
CONN D-SUB RCPT 36POS VERT SLDR
Shipping
628-36W4624-3N6 Information
Mounting Type:
Through Hole
Flange Feature:
Mating Side (4-40)
Termination:
Solder
Current Rating (Amps):
5A, 30A