EDAC Inc. 628-27W2624-4N5
Part No.:
628-27W2624-4N5
Description:
CONN D-SUB RCPT 27POS VERT SLDR
Shipping
628-27W2624-4N5 Information
Flange Feature:
Board Side (4-40)
Shell Material, Finish:
Steel, Nickel Plated
Current Rating (Amps):
5A, 40A