EDAC Inc. 628-27W2624-3TA
Part No.:
628-27W2624-3TA
Description:
CONN D-SUB RCPT 27POS VERT SLDR
Shipping
628-27W2624-3TA Information
Flange Feature:
Board Side (M3)
Shell Material, Finish:
Steel, Tin Plated
Current Rating (Amps):
5A, 30A