EDAC Inc. 628-27W2624-1NE
Part No.:
628-27W2624-1NE
Description:
CONN D-SUB RCPT 27POS VERT SLDR
Shipping
628-27W2624-1NE Information
Mounting Type:
Through Hole
Flange Feature:
Mating Side (M3)
Termination:
Solder
Current Rating (Amps):
5A, 10A