EDAC Inc. 628-27W2624-1N6
Part No.:
628-27W2624-1N6
Description:
CONN D-SUB RCPT 27POS VERT SLDR
Shipping
628-27W2624-1N6 Information
Mounting Type:
Through Hole
Flange Feature:
Mating Side (4-40)
Termination:
Solder
Current Rating (Amps):
5A, 10A