EDAC Inc. 628-27W2622-3NA
Part No.:
628-27W2622-3NA
Description:
CONN D-SUB RCPT 27POS SOLDER CUP
Shipping
628-27W2622-3NA Information
Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
Flange Feature:
Board Side (M3)
Termination:
Solder Cup
Current Rating (Amps):
5A, 30A