EDAC Inc. 628-25W3624-4TB
Part No.:
628-25W3624-4TB
Description:
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Shipping
628-25W3624-4TB Information
Flange Feature:
Board Side (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 40A