EDAC Inc. 628-25W3624-4T6
Part No.:
628-25W3624-4T6
Description:
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Shipping
628-25W3624-4T6 Information
Flange Feature:
Mating Side (4-40)
Current Rating (Amps):
5A, 40A