EDAC Inc. 628-25W3624-4N3
Part No.:
628-25W3624-4N3
Description:
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Shipping
628-25W3624-4N3 Information
Flange Feature:
Board Side (4-40)
Shell Material, Finish:
Steel, Nickel Plated
Current Rating (Amps):
5A, 40A