EDAC Inc. 628-25W3624-2NB
Part No.:
628-25W3624-2NB
Description:
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Shipping
628-25W3624-2NB Information
Flange Feature:
Board Side (M3)
Shell Material, Finish:
Steel, Nickel Plated
Current Rating (Amps):
5A, 20A