EDAC Inc. 628-25W3622-1T1
Part No.:
628-25W3622-1T1
Description:
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Shipping
628-25W3622-1T1 Information
Flange Feature:
Housing/Shell (Unthreaded)
Shell Material, Finish:
Steel, Tin Plated
Current Rating (Amps):
5A, 10A