EDAC Inc. 628-25W3622-1NA
Part No.:
628-25W3622-1NA
Description:
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Shipping
628-25W3622-1NA Information
Flange Feature:
Board Side (M3)
Shell Material, Finish:
Steel, Nickel Plated
Current Rating (Amps):
5A, 10A