EDAC Inc. 628-24W7624-4NE
Part No.:
628-24W7624-4NE
Description:
CONN D-SUB RCPT 24POS VERT SLDR
Shipping
628-24W7624-4NE Information
Flange Feature:
Mating Side (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 40A