EDAC Inc. 628-24W7624-4NC
Part No.:
628-24W7624-4NC
Description:
CONN D-SUB RCPT 24POS VERT SLDR
Shipping
628-24W7624-4NC Information
Flange Feature:
Board Side (M3); Mating Side (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 40A