EDAC Inc. 628-21W4624-4TC
Part No.:
628-21W4624-4TC
Description:
CONN D-SUB RCPT 21POS VERT SLDR
Shipping
628-21W4624-4TC Information
Flange Feature:
Board Side (M3); Mating Side (M3)
Shell Material, Finish:
Steel, Tin Plated
Current Rating (Amps):
5A, 40A