EDAC Inc. 628-21W4624-3N1
Part No.:
628-21W4624-3N1
Description:
CONN D-SUB RCPT 21POS VERT SLDR
Shipping
628-21W4624-3N1 Information
Flange Feature:
Housing/Shell (Unthreaded)
Shell Material, Finish:
Steel, Nickel Plated
Current Rating (Amps):
5A, 30A