EDAC Inc. 628-21W4624-1N6
Part No.:
628-21W4624-1N6
Description:
CONN D-SUB RCPT 21POS VERT SLDR
Shipping
628-21W4624-1N6 Information
Flange Feature:
Mating Side (4-40)
Shell Material, Finish:
Steel, Nickel Plated
Current Rating (Amps):
5A, 10A