EDAC Inc. 628-21W4622-4NA
Part No.:
628-21W4622-4NA
Description:
CONN D-SUB RCPT 21POS SOLDER CUP
Shipping
628-21W4622-4NA Information
Flange Feature:
Board Side (M3)
Shell Material, Finish:
Steel, Nickel Plated
Current Rating (Amps):
5A, 40A