EDAC Inc. 628-17W5624-2NE
Part No.:
628-17W5624-2NE
Description:
CONN D-SUB RCPT 17POS VERT SLDR
Shipping
628-17W5624-2NE Information
Flange Feature:
Mating Side (M3)
Shell Material, Finish:
Steel, Nickel Plated
Current Rating (Amps):
5A, 20A