EDAC Inc. 628-13W6624-4NE
Part No.:
628-13W6624-4NE
Description:
CONN D-SUB RCPT 13POS VERT SLDR
Shipping
628-13W6624-4NE Information
Flange Feature:
Mating Side (M3)
Shell Material, Finish:
Steel, Nickel Plated
Current Rating (Amps):
5A, 40A