EDAC Inc. 628-13W6624-3T6
Part No.:
628-13W6624-3T6
Description:
CONN D-SUB RCPT 13POS VERT SLDR
Shipping
628-13W6624-3T6 Information
Flange Feature:
Mating Side (4-40)
Shell Material, Finish:
Steel, Tin Plated
Current Rating (Amps):
5A, 30A