EDAC Inc. 628-13W6624-2TA
Part No.:
628-13W6624-2TA
Description:
CONN D-SUB RCPT 13POS VERT SLDR
Shipping
628-13W6624-2TA Information
Flange Feature:
Board Side (M3)
Shell Material, Finish:
Steel, Tin Plated
Current Rating (Amps):
5A, 20A