EDAC Inc. 628-13W6624-1T2
Part No.:
628-13W6624-1T2
Description:
CONN D-SUB RCPT 13POS VERT SLDR
Shipping
628-13W6624-1T2 Information
Flange Feature:
Board Side (4-40)
Shell Material, Finish:
Steel, Tin Plated
Current Rating (Amps):
5A, 10A