EDAC Inc. 627W21W1624-3N2
Part No.:
627W21W1624-3N2
Description:
CONN D-SUB PLG 21POS PNL MT SLDR
Shipping
627W21W1624-3N2 Information
Flange Feature:
Housing/Shell (4-40)
Termination:
Solder
Current Rating (Amps):
5A, 30A