EDAC Inc. 627W21W1622-3NA
Part No.:
627W21W1622-3NA
Description:
CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT
Shipping
627W21W1622-3NA Information
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Termination:
Solder Cup
Current Rating (Amps):
5A, 30A