EDAC Inc. 627W17W2624-3N5
Part No.:
627W17W2624-3N5
Description:
CONN D-SUB PLG 17POS PNL MT SLDR
Shipping
627W17W2624-3N5 Information
Flange Feature:
Board Side (4-40)
Termination:
Solder
Current Rating (Amps):
5A, 30A