EDAC Inc. 627W17W2624-1NA
Part No.:
627W17W2624-1NA
Description:
CONN D-SUB PLG 17POS PNL MT SLDR
Shipping
627W17W2624-1NA Information
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Termination:
Solder
Current Rating (Amps):
5A, 10A