EDAC Inc. 627W17W2622-4NA
Part No.:
627W17W2622-4NA
Description:
CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT
Shipping
627W17W2622-4NA Information
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Termination:
Solder Cup
Current Rating (Amps):
5A, 40A