EDAC Inc. 627W17W2622-4N2
Part No.:
627W17W2622-4N2
Description:
CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT
Shipping
627W17W2622-4N2 Information
Flange Feature:
Housing/Shell (4-40)
Termination:
Solder Cup
Current Rating (Amps):
5A, 40A