EDAC Inc. 627W13W3624-2ND
Part No.:
627W13W3624-2ND
Description:
CONN D-SUB PLG 13POS PNL MT SLDR
Shipping
627W13W3624-2ND Information
Flange Feature:
Board Side (M3)
Termination:
Solder
Current Rating (Amps):
5A, 20A