EDAC Inc. 627-43W2624-3TE
Part No.:
627-43W2624-3TE
Description:
CONN D-SUB PLG 43POS PNL MT SLDR
Shipping
627-43W2624-3TE Information
Mounting Type:
Panel Mount, Through Hole
Flange Feature:
Mating Side (M3)
Termination:
Solder
Current Rating (Amps):
5A, 30A