EDAC Inc. 627-43W2622-4T1
Part No.:
627-43W2622-4T1
Description:
CONN D-SUB PLUG 43POS SOLDER CUP
Shipping
627-43W2622-4T1 Information
Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
Flange Feature:
Housing/Shell (Unthreaded)
Termination:
Solder Cup
Current Rating (Amps):
5A, 40A