EDAC Inc. 627-27W2624-4TE
Part No.:
627-27W2624-4TE
Description:
CONN D-SUB PLG 27POS PNL MT SLDR
Shipping
627-27W2624-4TE Information
Flange Feature:
Mating Side (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 40A