EDAC Inc. 627-27W2624-4TD
Part No.:
627-27W2624-4TD
Description:
CONN D-SUB PLUG 27POS VERT SLDR
Shipping
627-27W2624-4TD Information
Mounting Type:
Through Hole
Flange Feature:
Board Side (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 40A