EDAC Inc. 627-27W2624-4TC
Part No.:
627-27W2624-4TC
Description:
CONN D-SUB PLG 27POS PNL MT SLDR
Shipping
627-27W2624-4TC Information
Flange Feature:
Board Side (M3); Mating Side (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 40A