EDAC Inc. 627-27W2624-4T1
Part No.:
627-27W2624-4T1
Description:
CONN D-SUB PLUG 27POS VERT SLDR
Shipping
627-27W2624-4T1 Information
Mounting Type:
Through Hole
Flange Feature:
Housing/Shell (Unthreaded)
Current Rating (Amps):
5A, 40A