EDAC Inc. 627-27W2624-3TB
Part No.:
627-27W2624-3TB
Description:
CONN D-SUB PLG 27POS PNL MT SLDR
Shipping
627-27W2624-3TB Information
Flange Feature:
Board Side (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 30A