EDAC Inc. 627-27W2624-3T6
Part No.:
627-27W2624-3T6
Description:
CONN D-SUB PLG 27POS PNL MT SLDR
Shipping
627-27W2624-3T6 Information
Flange Feature:
Mating Side (4-40)
Current Rating (Amps):
5A, 30A