EDAC Inc. 627-27W2624-3T3
Part No.:
627-27W2624-3T3
Description:
CONN D-SUB PLG 27POS PNL MT SLDR
Shipping
627-27W2624-3T3 Information
Flange Feature:
Board Side (4-40)
Current Rating (Amps):
5A, 30A