EDAC Inc. 627-27W2624-3NE
Part No.:
627-27W2624-3NE
Description:
CONN D-SUB PLG 27POS PNL MT SLDR
Shipping
627-27W2624-3NE Information
Flange Feature:
Mating Side (M3)
Shell Material, Finish:
Steel, Nickel Plated
Current Rating (Amps):
5A, 30A