EDAC Inc. 627-27W2624-3NA
Part No.:
627-27W2624-3NA
Description:
CONN D-SUB PLG 27POS PNL MT SLDR
Shipping
627-27W2624-3NA Information
Mounting Type:
Panel Mount, Through Hole
Flange Feature:
Board Side (M3)
Shell Material, Finish:
Steel, Nickel Plated
Current Rating (Amps):
5A, 30A