EDAC Inc. 627-25W3624-4ND
Part No.:
627-25W3624-4ND
Description:
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Shipping
627-25W3624-4ND Information
Mounting Type:
Through Hole
Flange Feature:
Board Side (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 40A