EDAC Inc. 627-25W3624-4N2
Part No.:
627-25W3624-4N2
Description:
CONN D-SUB PLG 25POS PNL MT SLDR
Shipping
627-25W3624-4N2 Information
Mounting Type:
Panel Mount, Through Hole
Flange Feature:
Board Side (4-40)
Current Rating (Amps):
5A, 40A