EDAC Inc. 627-25W3624-3TB
Part No.:
627-25W3624-3TB
Description:
CONN D-SUB PLG 25POS PNL MT SLDR
Shipping
627-25W3624-3TB Information
Mounting Type:
Panel Mount, Through Hole
Flange Feature:
Board Side (M3)
Shell Material, Finish:
Steel, Tin Plated
Current Rating (Amps):
5A, 30A