EDAC Inc. 627-25W3624-3N1
Part No.:
627-25W3624-3N1
Description:
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Shipping
627-25W3624-3N1 Information
Mounting Type:
Through Hole
Flange Feature:
Housing/Shell (Unthreaded)
Shell Material, Finish:
Steel, Nickel Plated
Current Rating (Amps):
5A, 30A