EDAC Inc. 627-24W7624-4NE
Part No.:
627-24W7624-4NE
Description:
CONN D-SUB PLG 24POS PNL MT SLDR
Shipping
627-24W7624-4NE Information
Flange Feature:
Mating Side (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 40A