EDAC Inc. 627-24W7624-3TA
Part No.:
627-24W7624-3TA
Description:
CONN D-SUB PLG 24POS PNL MT SLDR
Shipping
627-24W7624-3TA Information
Mounting Type:
Panel Mount, Through Hole
Flange Feature:
Board Side (M3)
Termination:
Solder
Primary Material:
Shell Material, Finish:
Steel, Tin Plated
Current Rating (Amps):
5A, 30A