EDAC Inc. 627-24W7624-3N6
Part No.:
627-24W7624-3N6
Description:
CONN D-SUB PLG 24POS PNL MT SLDR
Shipping
627-24W7624-3N6 Information
Mounting Type:
Panel Mount, Through Hole
Flange Feature:
Mating Side (4-40)
Termination:
Solder
Current Rating (Amps):
5A, 30A