EDAC Inc. 627-21W4624-4NE
Part No.:
627-21W4624-4NE
Description:
CONN D-SUB PLG 21POS PNL MT SLDR
Shipping
627-21W4624-4NE Information
Mounting Type:
Panel Mount, Through Hole
Flange Feature:
Mating Side (M3)
Shell Material, Finish:
Steel, Nickel Plated
Current Rating (Amps):
5A, 40A